HURTOWNIA TOREB DOUBLEU BAG

Firma Mandallin Nahajowscy S.J. istnieje na rynku od 2004 roku.  Lata pracy zaowocowały cennym doświadczeniem, które przełożyło się na pozyskanie wielu partnerów biznesowych i kontrahentów.

Informujemy, że prowadzimy sprzedaż hurtową torebek i akcesoriów marki Doubleu Bag. Oferujemy niski próg minimalnego zamówienia, rabaty obrotowe, szybką wysyłkę towaru pod wskazany adres i przede wszystkim hurtowe ceny. Marka Doubleu Bag powstała z myślą o wymagających odbiorcach szukających wyjątkowych i trwałych toreb. Nasza hurtownia torebek online może negocjować najlepsze ceny dla klientów hurtowych.

Z dumą przedstawiamy pierwszą w swoim rodzaju kolekcję toreb damskich i męskich zaprojektowanych we Włoszech i przy użyciu włoskiej technologii wyprodukowanych w Indiach. Torby Doubleu Bag ewoluują wokół granic mody, wykorzystując proces projektowania oparty na funkcjach przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Torby silikonowe Doubleu bag to odzwierciedlenie najnowszej tendencji w nowoczesnym wzornictwie polegającym na personalizacji produktu. Doubleu bag to połączenie najnowszych technologi przemysłowych i tradycyjnych surowców. Głównym hasłem toreb Doubleu jest „Zrób swoją własną torbę”. Wystarczy 10 minut aby całkowicie zmienić wygląd torby tak aby dopasować go do potrzeby, okazji i nastroju na każdy dzień.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów warunków współpracy.