DOSTAWA

Ogólne zasady dotyczące kosztów wysyłki na terenie całej Polski:

Paczka:

Paczka - paczki nie mogą przekraczać wagi 30 kg, których najdłuższy bok nie jest dłuższy niż 150cm, a objętość to maksymalnie 0,2 m3.

Koszt paczki:

Paczka Mała Przelew - 14zł
Paczka Mała Pobranie - 16zł

Paczkomaty Inpost - 12zł 


Przy zamówieniach powyżej 300 zł - PRZESYŁKA ZA DARMO!

W przypadku wysyłek zagranicznych o kosztach dowiadujemy się indywidualnie dla każdego klienta.

Transport:

Przesyłki realizujemy zewnętrzną firmą kurierską, która deklaruje, że dostarcza przesyłki w ciągu od 1 do 4 dni roboczych w zależności od odległości oraz rodzaju przesyłki. Paczka w praktyce dochodzi na następny dzień po wysyłce, natomiast paleta (tzw. drobnica) w dwa dni (np.: wysyłka w poniedziałek, dostawa we środę). Istnieje możliwość dostawy w soboty przy dopłacie 50% do kosztów dostawy.

Dostawy są realizowane na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 15:30.

Kierowca w dniu dostawy kontaktuje się z klientem telefonicznie, aby ustalić szczegóły dostawy, np.: godzinę. Kurier dostarcza towar pod budynek, nie zaś pod drzwi mieszkalne.

Odbiór osobisty:

Możliwy jest również odbiór osobisty z naszych salonów w Gdańsku, Toruniu i Bydgoszczy oraz bezpośrednio z magazynu firmy po wcześniejszy ustaleniu daty.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

1) Wszystkie ceny w Sklepie są cenami brutto, zawierającymi podatek od towarów i usług (VAT).

2) Sklep przewiduje następujące rodzaje płatności:

a) przelewem tradycyjnym– wpłata na rachunek bankowy sklepu www.doubleubag.pl pełnej wartości zamówienia wyliczonej w kalkulacji, przed dostarczeniem zamówionego towaru na rachunek bankowy:

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA

Konto: 17 1020 5011 0000 9102 0261 2638

b) płatność gotówką – przy odbiorze osobistym

c) płatność za pobraniem – po dostarczeniu przesyłki

d) przelew elektroniczny poprzez PayU lub przelewy24

3) Kupujący dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia.

4) Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wysokości kosztów dostawy, w szczególności w przypadku zmiany cenników usług świadczonych przez podmiot realizujący dostawy. Postanowienie to nie dotyczy zamówień już realizowanych.

5) Aktualne ceny oraz wysokości kosztów dostawy przedstawione są na podstronie Sklepu internetowego oraz są widoczne na poziomie Koszyka.