torba-medium-rough-brown.jpgtorba-medium-rough-brown.jpgtorba-medium-rough-brown.jpg

Markowa torebka, która powinna znaleźć się w każdej kobiecej garderobie, nie musi wcale być mała. Idealnym tego przykładem są torebki typu shopper, które coraz mniej przypominają klasyczną torbę na zakupy. Zamiast tego przybierają wygląd znacznie bardziej elegancki i szykowny, co pozwala na swobodne ich noszenie również na co dzień.

Elegancka, modna i praktyczna – dlatego musisz ją mieć!

Torebka typu shopper jest to torebka znacznych rozmiarów, która może być wykonana z bardzo różnych materiałów. Jest niezwykle pojemna, dlatego większości z nas kojarzy się z zakupami – wiele kobiet zabiera ten model torebki tylko na wizytę w centrum handlowym. Nowoczesny shopper doskonale wpisuje się również w codzienne stylizacje. Można nosić ją zarówno do letnich zwiewnych sukienek, jeansów czy po prostu do stroju biznesowego. Dzięki temu, że są pojemne bez problemu można włożyć do nich w

szystkie potrzebne rzeczy. Dlatego ten model torby jest doceniany przez młode mamy, którym zależy na połączeniu mody i funkcjonalności.

Markowe torebki typu shopper

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się silikonowe bagi. Te markowe torebki zyskują coraz więcej fanek na całym świecie, ponieważ wyróżnia je elegancki wygląd oraz bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia - przetarcia, zarysowania i rozerwanie. Właśnie dlatego krój shopper wykonany z elastycznego tworzywa EVA tak świetnie się sprawdza. Odpowiednio dobrane do niego uchwyty sprawią, że model zyska jeszcze lepszego wyglądu i będzie pasował praktycznie do każdej stylizacji. Dodatkowo pojemne silikonowe torby są odporne na przemakanie, dlatego znajdująca się w nich zawartość nie ulegnie zniszczeniu podczas deszczu, śniegu lub zamoknięcia na plaży.

kieszen-medium-pasek-prima-red.jpgpasek-lux-pink.jpgpompom.jpg

Shopper nie musi oznaczać nudy!

Pomimo, że shopper jest klasycznym krojem torebki o dużych rozmiarach, która nie posiada przegród wewnętrznych nie musi wcale być „nudny”. Styliści oraz firmy produkujące torebki wyszli naprzeciw oczekiwaniom kobiet i stworzyli bardzo ciekawe produkty, które są dalekie od klasycznych prostych krojów przypominających worek. Kolorowe wstawki, delikatne paski i zdobienia oraz wykorzystanie do produkcji materiałów wyróżniających się nie tylko wytrzymałością, ale również eleganckim wyglądem sprawiły, że panie w różnym wieku chętnie sięgają po modne torebki o znacznej pojemności.

Jeżeli należysz do grupy kobiet, która nie posiada w swojej garderobie poręcznej, pojemnej i modnej torebki shopper, to powinnaś rozważyć jej zakup. Podczas codziennego użytkowania z pewnością docenisz jej zalety i nie będziesz wyobrażała sobie wyjścia do pracy bez modnej, pojemnej, silikonowej torby.

Udostępnij ten wpis