torba-medium-basic-pink.jpgtorba-medium-basic-pink.jpgtorba-medium-basic-pink.jpg

Wyjazd wakacyjny wiąże się z tym, że każda kobieta chce mieć pod ręką jak najwięcej rzeczy. Szczególnie podczas odpoczynku nad morzem lub w ciepłym miejscu, gdy w każdej chwili może przydać się dodatkowe miejsce na schowanie butów lub apaszki warto mieć ze sobą większą torebkę. Użyteczność sprawia, że torby silikonowe są doskonałym wyborem na letnie wakacje.

Idealne torebki na letnie dni

Dlaczego torby silikonowe tak świetnie sprawdzają się podczas letnich dni? Jest kilka cech, które sprawiły, że obagi wykonane z tworzywa winylowego EVA doskonale pasują do letnich stylizacji. Przede wszystkim decyduje o tym ich funkcjonalność. W upalne dni każda kobieta chce mieć więcej rzeczy pod ręką. Butelka wody mineralnej, nawilżone chusteczki lub żel antybakteryjny do mycia dłoni czy krem z filtrem UV przydają się, kiedy pogoda płata nam figla i na termometrach pojawiają się niezwykle wysokie temperatury. Dodatkowo warto zauważyć, że tworzywo EVA jest odporne na działanie promieniowania UV, które mogłoby w sposób niszczący wpływać na inne materiały.

Plażowe torebki z gumy – zalety

torba-medium-basic-pink.jpgtorba-medium-basic-pink.jpgtorba-medium-basic-pink.jpg

Plażowe torebki z gumy doskonale sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Silikon, który został użyty do ich produkcji sprawia, że materiał jest nieprzemakalny, nieprzepuszczalny oraz nie ulega zabrudzeniom. Dzięki temu, że kurz łatwo jest usunąć z powierzchni gumy, wszelkie zabrudzenia spowodowane wizytą na plaży w bardzo prosty sposób można usunąć. Wszystkie te cechy mają bardzo duże znaczenie, szczególnie, że torebki na lato są bardzo pojemne i ich ewentualne zamoknięcie mogłoby spowodować zniszczenie rzeczy, które znajdują się w środku.

O bagi – praktyczność w połączeniu z dobrym stylem

Warto zauważyć, że torebki silikonowe wyróżnia nie tylko znaczna trwałość i odporność na zniszczenie. Dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak paski, nakładki czy organizery możemy w prosty sposób zmienić ich wygląd, robiąc to w zaledwie kilka minut. Dzięki temu nie musimy zabierać na wakacje kilku torebek na każdą okazję. Wersja z gumy sprawdzi się zarówno w przypadku wyjścia na plażę, zwiedzania miasta, jak i na wieczorną kolację w ekskluzywnej restauracji. Dodatki zajmą natomiast znacznie mniej miejsca niż dodatkowa torebka.

Z pewnością ciężko znaleźć drugą tak funkcjonalną torbę, jak torba wykonana z tworzywa EVA. Zabierzesz ją na zakupy, schowasz do niej ubrania, a w razie konieczności wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy będą pod ręką. Kobiety, które zdecydowały się na podróż z funkcjonalnym o bagiem chwalą sobie ten wybór.

Udostępnij ten wpis