torba-medium-basic-pink.jpgtorba-medium-basic-pink.jpgtorba-medium-basic-pink.jpg

Popularność silikonowych toreb jest coraz większa, a wiele kobiet uważa ten produkt za must have swojej garderoby. Nie jest to duże zaskoczenie, szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na ich funkcjonalność oraz długowieczność. Kiedy decydujemy się na ten model torby warto dobrać do niego odpowiednie dodatki, które sprawią, że produkt będzie noszony z jeszcze większą przyjemnością.

Oryginalne rączki do torebki gumowej

Pierwszą rzeczą, jaką znajdziemy na stronie producentów oferujących torebki gumowe, są wymienne paski, które posiadają aż trzy funkcje. Po pierwsze mają dobrze wyglądać, po drugie być funkcjonalne żeby torebka się dobrze nosiła, a po trzecie powinny stanowić odpowiednie mocowanie dla kieszeni i kołnierzy, które również możemy dobrać. Paski najczęściej są wykonane z bardzo trwałej sztucznej skóry lub metalu. Wymiana uchwytu może sprawić, że codzienna torba sportowa zamieni się w wieczorową, delikatną saszetkę pasującą do bardzo eleganckiej, wieczorowej stylizacji.

Kieszenie i organizery do silikonowej torby

torba-large-elegant-pink.jpgtorba-large-elegant-pink.jpgtorba-large-elegant-pink.jpg

Ponieważ przestrzeń znajdująca się wewnątrz baga jest pusta i niczym nie podzielona, warto zdecydować się na zakup odpowiedniego, dopasowanego do naszych potrzeb organizera. Kieszenie najczęściej wykonane są z grubego materiału zakończonego zamkiem błyskawicznym. W zależności od rozwiązania, mogą być podzielone na dodatkowe przegrody, które pozwolą na jeszcze lepszą organizację przestrzeni i szybsze znajdowanie umieszczonych we wnętrzu rzeczy. Kolorowa kieszeń sprawia, że torebka silikonowa zyskuje bardziej eleganckiego wyglądu, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do pracy lub na wieczorne wyjście z przyjaciółmi.

Elegancki wygląd czy letnia stylizacja?

Producenci oferują klientkom jeszcze dwa dodatki do toreb silikonowych. Ich zadanie z pozoru jest takie samo – mają pełnić funkcję dekoracyjną. Aby uzyskać efekt jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu bagów, warto rozważyć zakup niezwykle funkcjonalnych i praktycznych klap i pasków. Te z pozoru mało istotne detale sprawią, że silikonowy korpus zacznie pasować do kobiecych stylizacji przeznaczonych na wieczorne spotkania czy randki. W ten sposób torba typu shopper może zamienić się w szykowną listonoszkę. Kiedy chcemy stworzyć oryginalną torebkę na wyjście na plaże albo na spacer w słoneczny dzień, znacznie lepiej jest przyodziać ją w kolorowe kołnierze.

Spersonalizowanie wybranej gumowej torebki w dowolnym kolorze wcale nie będzie trudne. Producenci oferują bowiem bardzo szeroki wybór dodatków, które przybierają przeróżne wzory i kolory. Dzięki nim stworzysz idealną torbę plażową lub elegancją listonoszkę doskonałą do bardziej klasycznych stylizacji np. zimowego płaszcza.

Udostępnij ten wpis