torba-lulu-bag-silver.jpgtorba-lulu-bag-silver.jpgtorba-lulu-bag-silver.jpg

Nowością, a zarazem hitem kolejnego sezonu są silikonowe torebki o prostym kroju, które podbiły już serce niejednej stylistki mody. Dlaczego każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie bagi z tego wytrzymałego materiału i co właściwie sprawiło, że w tak krótkim czasie model zyskał tak dużą grupę zwolenniczek?

Czym są torebki z tworzywa EVA?

W porównaniu do tradycyjnych toreb wykonanych ze skóry lub materiału, torebki typu o bag są wykonane z silikonu, a dokładnie z tworzywa sztucznego przypominającego gumę. EVA – bo tak nazywa się syntetyk użyty do ich produkcji – posiada wyjątkowe właściwości, które sprawiają, że wykonane z niego torebki bag są tak atrakcyjne. Do zalet tego materiału należą między innymi duża odporność na uszkodzenia mechaniczne wywołane tarciem lub rozerwaniem oraz szczelność. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zakupiona przez nas torba nie zniszczy się w krótkim czasie – w przeciwieństwie do klasycznych modeli uszytych z tkanin.

kolnierz-medium-orange-do-toreb-basic-rokolnierz-medium-dark-blue-do-toreb-basickolnierz-medium-dark-brown-do-toreb-basi

Duży asortyment dodatków

Dostępna w sklepie torebka silikonowa posiada jeszcze jedną bardzo duża zaletę. Można nadawać jej praktycznie dowolnego wyglądu oraz dopasować ją do każdej stylizacji lub okazji, dzięki odpowiednio dobranym dodatkom. Wymienne są nie tylko organizery, które stanowią materiałowe wnętrze torby. Producenci oferują również paski skórzane lub materiałowe oraz różnego rodzaju przepaski, których zadaniem jest dodanie charakteru torbie. W ten sposób biała torba miejska z delikatnymi paskami plecionymi doskonale sprawdzi się do pracy, skórzane uchwyty w brązie lub czerni pozwolą na uzyskanie wersji biznesowej, natomiast wybierając lekkie łańcuszki możemy sprawnie dopasować torbę do stylizacji wieczorowej.

Organizery szyte na miarę

Organizery to materiałowe wkłady, które pozwalają na organizację przestrzeni w torebce, która jest pusta w środku. Dobranie do niej odpowiedniego wkładu jest konieczne, aby stała się funkcjonalna i praktyczna. Wymienne wnętrza często są uszyte z kolorowych materiałów, posiadają wiele kieszonek oraz zamków. Odpowiednio dobrane sprawiają, że torebki miejskie prezentują się jeszcze lepiej – górna, zapinająca się część organizera jest widoczna dla otoczenia, dlatego poprawia walory estetyczne wyrobu.

Silikonowa torba to świetna alternatywa dla klasycznej torebki codziennego użytku. Występuje w rożnych wielkościach i w kilku klasycznych krojach, do których można dobrać bardzo dużo ciekawych dodatków. Właśnie trwałość i uniwersalność tego produktu sprawia, że w żadnej kobiecej szafie nie powinno zabraknąć tak funkcjonalnej torby.

Udostępnij ten wpis